Rating Obligacji

Wpisy

 • piątek, 26 czerwca 2015
  • Pożyczki społecznościowe od strony pożyczkodawcy - bezpiecznie dzięki Pro-Zysk

   W zasadzie każdy, kto będzie się brał za inwestycje na rynku finansowym z pewnością marzy o tym, by zarabiać dużo bez nadmiernego ryzyka. Sporo ludzi jest zdania, iż takiego produktu nie ma, bo jedno z drugim najzwyczajniej się kłóci. Kiedy ewentualne zyski będą dość spore, to takie samo może być niebezpieczeństwo tego, że straci się swój kapitał, i odwrotnie, stabilność i bezpieczeństwo będą powodować duże pomniejszenie możliwości zarobienia.

   Kiedy będzie się jednak szukać, to powinno się trafić na taką metodę inwestowania, aby te dwie rzeczy pogodzić. Produktem takim może być przykładowo inwestowanie w pożyczki społecznościowe. Wśród większości inwestorów nie cieszą się one dużym zainteresowaniem, bo jednak w tradycyjnych formach nie mają wielu zalet. Wielu klientów nie jest w stanie spłacać długów, nawet jeśli wkraczają windykatorzy, a każdy z tego typu przypadków w dużym stopniu może zmniejszyć przewidywane oprocentowanie tego typu inwestycji. Jednak są firmy, które chcą współpracować z drobnymi inwestorami, przejmując na siebie ryzyko, jakie się wiąże ze spłacaniem należności, gdy pożyczkobiorca nie wywiąże się ze swoich zobowiązań, wówczas inwestor nie straci zainwestowanych pieniędzy. Do takich firm można zaliczyć Nobiles2, od pewnego czasu istniejąca na naszym rynku.

   Bezpieczne udzielanie pozyczek gwarantuje zyski

   Z powodu niespotykanej, i co tu dużo mówić niezwykle atrakcyjnej propozycji inwestycja w pożyczki stała się znacznie dostępniejsza dla przeciętnego Kowalskiego. Cały sposób będzie polegał na tym, iż inwestorzy chętni na współpracę mogą wykupić jakąś pożyczkę, zarabiając na procentach, lecz przypadku problemów ze spłacalnością nie są zostawieni bez pomocy, ale będą mieć zapewniony zwrot zainwestowanych pieniędzy. Najdłuższy czas pożyczki będzie wynosił do dwóch lat, jest więc to alternatywny średnioterminowy mechanizm inwestowania. Dawcy kapitału będą tu mieć duże możliwości lokowania swoich pieniędzy, nie są oni w żaden sposób przymuszani do wybierania klientów, a sami o wszystkim decydują. Usługi takie początkowo były prowadzone pod marką Pożyczkoposiadacz, jednak niedawno firma Nobiles2 zdecydowała się na zmianę nazwy systemu inwestycji na Pro-Zysk. Z wiadomości, jakie się dostaje od spółki widać bardzo zdecydowany wzrost zainteresowania tego typu formą współpracy pośród drobnych amatorów inwestowania. Każdy powinien skorzystać z tej formy oszczędzania.

   Źródło: http://galeriafinansowa.pl/wysokie-zyski-w-zasiegu-reki-sprawdzona-latami-forma-oszczedzania/

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   elokata243
   Czas publikacji:
   piątek, 26 czerwca 2015 00:53